Gry Online
Jesteś małą rybką i pływasz w stawie. Musisz zjadać mniejsze od siebie rybki, ale uważać na to, aby większe ryby nie zjadły Ciebie. Sterowanie strzałkami.
Musimy zbijać młotkiem bobry, które wychodzą z jam. Klikając lewym przyciskiem myszy używasz młotka. Bądź szybszy od bobrów!

Naszym zadaniem jest zebrać jak najwięcej zwierząt. Poruszamy się statkiem kosmicznym (sterujemy nim strzałkami). Spacją zabieramy na pokład statku zwierzęta. Na koniec musimy wylądować w wyznaczonym miejscu.

Musimy rzucić pingwina jak najdalej. W grze używamy tylko myszki - pierwsze kliknięcie definiuje kąt wyrzutu, a drugie kliknięcie moc, z jaką pingwin zostanie wyrzucony w powietrze.

Jesteśmy w labiryncie, musimy znaleźć wyjście oraz zebrać wszystkie monety. Przy pokonywaniu dróg należy pamiętać, że nie można dotknąć żadnej krawędzi oraz przeszkody.

Musimy tak sterować grzybkiem, aby odbijający się od niego skrzat zbierał jak najwięcej runa leśnego. Gra składa się z kilku poziomów. Uważaj, żeby skrzat nie spadł na ziemie, bo wtedy stracisz życie.

Naszym celem jest zaparkowanie samochodu w podświetlonym miejscu. Musimy jednak uważać, żeby nie uderzyć w inny samochód. Sterujemy strzałkami, a spacja to gwałtowne hamowanie.

Jesteśmy w barze, naszym zadaniem jest łapanie drinków oraz utrzymanie się na stołku. Ruchem myszki utrzymujemy pozycję na krześle, a naciskając lewy przycisk myszy łapiemy drinka.

Musimy pomóc krasnalowi zebrać jak najwięcej elfów w jak najkrótszym czasie. Wózkiem krasnala sterujemy myszką, natomiast hak spuszczamy na dół klikając lewy przycisk myszy.

Musisz pomóc pszczółce w zbieraniu kwiatków. Sterujesz myszką, po drodze możesz zbierać także różne bonusy, ale także uważaj na przeszkody. Pamiętaj, twój czas jest ograniczony!

Naszym zadaniem jest zestrzelenie wszystkich latających obiektów, które bombardują nas samolot. Samolotem sterujemy strzałkami, natomiast do wrogów strzelamy naciskając klawisz X.

W tej grze musimy uratować porwanych przyjaciół. Chodzimy za pomocą strzałek, natomiast strzelamy i wymierzamy strzał za pomocą myszki. Nalezy unikać pocisków od wrogów, ponieważ każdy trafiony strzał zabiera nam część naszego życia. Gra składa się z kilku poziomów.

Klasyczne Sudoku. Mamy do przejścia aż 75 leveli o różnym stopniu trudności. Im szybciej uzupełnimy plasze tym lepiej, ponieważ w trakcie gry jest mierzony nam czas.

Gra to typowa wyścigówka. Bierzemy udział w turniejach. Zbieramy gwiazdy. Samochodem sterujemy strzałkami, dodatkowo możemy strzelać kościami w przeciwników, aby wystrzelić naciskamy przycisk C.